Pažymėdamas(-a) varnelę:

  1. Sutinku, kad UAB „mogo LT“ ir / arba įmonių grupė, kuriai priklauso UAB „mogo LT“ ir UAB „mogo LT“ partneriai (automobilių pardavėjai), kurie teikia papildomas paslaugas ar produktus prie mano pasirinktos paslaugos ir kurių sąrašas skelbiamas interneto svetainėje www.mogo.lt, tvarkytų mano asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) tiesioginės rinkodaros tikslais (informacijos apie produktus, paslaugas, teikiamas nuolaidas, vykdomas akcijas ir kt. siuntimui).
  2. Esu informuotas(-a) ir suprantu, kad mano asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslais bus tvarkomi 5 metus nuo sutikimo davimo dienos, išskyrus atvejus, jei aš raštu atšauksiu savo sutikimą anksčiau.
  3. Man žinoma, kad šį sutikimą galėsiu nemokamai atšaukti bet kuriuo metu pranešdamas(-a) raštu, atsiunčiant laisvos formos užklausimą adresu da@mogo.lt, paskambindamas tel. nr. 8 700 800 99, atvykdamas į bet kurį UAB "mogo LT" klientų aptarnavimo skyrių.
  4. Esu informuotas(-a) ir suprantu, kad turiu teisę:

- susipažinti su savo pateiktais asmens duomenimis ir žinoti kaip jie tvarkomi;
- reikalauti ištaisyti neteisingus, netikslius, neišsamius savo asmens duomenis;
- nesutikti, kad būtų tvarkomi mano asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslu, įskaitant profiliavimą;
- reikalauti, kad UAB „mogo LT“ ištrintų mano pateiktus asmens duomenis arba apribotų tokių duomenų tvarkymo veiksmus, išskyrus duomenų saugojimą;
- pateikti skundą priežiūros institucijai.

Visais klausimais, susijusiais su asmens duomenų tvarkymu galima kreiptis el. paštu da@mogo.lt.

-------

UAB "mogo LT"
Įmonės kodas: 302943102
Reg. adresas: Perkūnkiemio g. 6, Vilnius

Nerandate norimo automobilio?

Susisiekite su mumis. Mes Jums padėsime!